EMS Zero Inkontin STOP

Velkou část populace trápí problémy s oslabeným svalstvem pánevního dna. Ty se mohou projevovat bolestmi v bederní oblasti zad či kostrče, močovou inkontinencí, sexuální dysfunkcí. Náš salon disponuje certifikovanou novinkou na českém a slovenském trhu, díky které dokážeme svaly pánevního dna spolehlivě posílit, a vyřešit tak spoustu nepříjemných potíží.

Pánevní dno plní celou řadu důležitých funkcí. Společně s bránicí, hlubokými zádovými svaly a břišní stěnou tvoří stabilizační systém páteře. Jedno bez druhého nemůže správně fungovat. Krom toho, že plní podpůrnou funkci pro orgány břicha a v rámci stabilizace páteře, zajišťuje rovněž stabilizační funkci pro oblast pánve a kyčlí. Součástí pánevního dna jsou i vnější svěrače. Tyto ovládáme vědomě poté, co nás senzory v močovém měchýři či konečníku informovaly o jejich naplnění. A v neposlední řadě svaly pánevního dna dopomáhají k erekci a ejakulaci u mužů, u žen zvyšují sexuální prožitek a posun spermií do dělohy.

Unikátní technologie na světě EMS Zero v propojení s Inkontin STOP podložkou umí posílit svaly v oblasti pánevního dna, a to zcela neinvazivně. Zařízení je schváleno FDA.

Na jakém principu zpevňování svalů pánevního dna EMS Zero Inkontin STOP funguje?

Technologie EMS Zero je založena na vysoce intenzivní elektromagnetické stimulaci svalů.

Tato revoluční metoda umožňuje posílit a zpevnit i hluboko umístěné svaly.

Pomocí pokročilé elektromagnetické technologie vysoké intenzity HIFEM se vytvářejí supramaximální svalové kontrakce, kterých nelze dosáhnout běžným a pravidelným cvičením. Během procedury jsou svaly v oblasti pánevního dna vystaveny několika tisícům těchto supramaximálních kontrakcí, čímž následně dochází k jejich posílení.

Jak služba probíhá?

Náš salon si zakládá na tom, aby se u nás klient cítil komfortně, dosahoval nejlepších možných výsledků, a odcházel s maximální spokojeností. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s dostatečným časovým prostorem.

Samotné proceduře předchází konzultace, zodpovězení dotazů, vyplnění krátkého dotazníku ohledně cílů klienta a vysvětlení, jak vše bude probíhat.

Služba probíhá vsedě na Inkontin STOP podložce, v běžném oblečení. EMS Zero generuje HIFEM elektromagnetické impulsy, které pronikají do svalové tkáně, a efektivně takto aktivují svaly. Během procedury se pod odborným dohledem intenzita postupně zvyšuje a následně se udržuje na úrovni, která je klientovi příjemná. Hloubkové elektromagnetické impulsy probíhají po celé ploše podložky, dochází ke stimulaci nejen svalů pánevního dna, ale i hýždí a spodního břicha.

Celková doba služby je 30 minut, kdy klient pohodlně sedí na Inkontin STOP podložce, a za poslechu relaxační hudby či při čtení knihy si užívá zcela bezbolestné péče.

Účinky a výhody

EMS Zero Inkontin STOP

  • Posílení svalů pánevního dna
  • Účinná prevence a řešení potíží s inkontinencí, prostatou a hemeroidy
  • Zmírnění bolestí zad v oblasti bederní páteře
  • Posílení spodních břišních svalů
  • Zvýšení kvality sexuálního života
  • Neinvazivní, bezpečné a bezbolestné  bez nutnosti rekonvalescence
  • Zlepšení celkové stability těla
  • Zpevnění hýžďových svalů

Proceduru se nedoporučuje aplikovat těhotným ženám, lidem s implantovanými elektronickými zařízeními, nádorovým onemocněním a epilepsií.