EMS Zero

Mnozí lidé touží mít krásně pevné křivky těla, avšak málokomu se v dnešní uspěchané době chce trávit hodiny v posilovně. Náš salon přichází s certifikovanou novinkou na českém a slovenském trhu, která nahradí až několikahodinové cvičení během jednoho sezení.

Jedinečná technologie na světě EMS Zero dokáže zpevnit tělo, zároveň posílit svaly a snížit množství tělesného tuku, a to bez chirurgického zákroku.

 

Na jakém principu tvarování křivek těla EMS Zero funguje?

Technologie EMS Zero je založena na vysoce intenzivní  stimulaci svalů. Tato revoluční metoda umožňuje vytvořit štíhlejší tělo, upravit jej, vytvarovat kontury, snížit lokální tukové zásoby, a zároveň zpevnit a posílit svaly.

Pomocí pokročilé  technologie vysoké intenzity HIFEM se vytvářejí supramaximální svalové kontrakce (až 20 000 kontrakcí v rámci jednoho sezení), kterých nelze dosáhnout ani při nejintenzivnějším tréninku. Během procedury jsou svaly  vystaveny těmto supramaximálním kontrakcím, čímž následně dochází ke spalování tukových buněk.

Jak sezení probíhá?

Náš salon si zakládá na tom, aby se u nás klient cítil komfortně, dosahoval nejlepších možných výsledků, a odcházel s maximální spokojeností. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s dostatečným časovým prostorem.

Samotné proceduře předchází konzultace, zodpovězení dotazů, vyplnění krátkého dotazníku ohledně cílů klienta, tělesná analýza a vysvětlení, jak vše bude probíhat.

Služba spočívá v umístění speciálních hlavic na klientem požadované oblasti. Hlavice jsou upevněny fixační páskou. EMS Zero generuje HIFEM impulsy, které pronikají hluboko do svalové tkáně, a efektivně takto aktivují svaly. Rovnoměrné svalové kontrakce probíhají po celé ploše zóny. Během procedury se pod odborným dohledem intenzita postupně zvyšuje a následně se udržuje na úrovni, která je klientovi příjemná, ale zároveň způsobuje co nejsilnější svalové kontrakce. Svaly se adaptují na novou zátěž – dochází k posílení a  tvorbě nových svalových vláken. Kontrakcemi svaly vynakládají velké množství energie, jež získávají z tukových buněk, dochází tedy k přirozenému snižování množství tuku.

Celková doba služby je 30 minut, kdy klient pohodlně leží na lehátku, a za poslechu relaxační hudby si užívá zcela bezbolestné péče.

Přístrojem EMS Zero lze zpevnit břicho, hýždě, paže, stehna i lýtka. Díky čtyřem hlavicím, kterými EMS Zero disponuje, dokážeme zacílit až na dvě partie současně.

Účinky a výhody

EMS Zero

  • Nárůst svalové hmoty v cílové oblasti
  • Znatelná redukce nežádoucího tělesného tuku
  • Vypnutí pokožky
  • 30 minut s EMS Zero = 20 000 kliků/shybů/dřepů
  • Neinvazivní, bezpečné a bezbolestné  bez nutnosti rekonvalescence
  • Regenerace po fyzické zátěži
  • Zrychlení metabolismu
  • Zmenšení diastázy přímých břišních svalů

 

 

 

 

 

Proceduru se nedoporučuje aplikovat těhotným a kojícím ženám, lidem s kardiostimulátorem, nádorovým onemocněním a epilepsií. Kontraindikacemi mohou rovněž být kovové či elektronické implantáty v  oblasti.