Verjú

Ať už žena nebo muž, každý sní o dokonale tvarované postavě bez zbytečných tukových polštářků a celulitidy. V našem salonu jsme připraveni pomoci tento sen splnit komukoliv. Jako jedni z mála v celé České a Slovenské republice přinášíme to nejlepší z USA za posledních 10 let!

Tato revoluční neinvazivní laserová liposukce účinně odstraňuje přebytečný tuk, snižuje obvod křivek těla, a zároveň pomáhá s bojem proti celulitidě.

Přístroj Verjú od společnosti Erchonia má nejvíce ocenění  a klinických studií v estetice:

 • FDA za redukci obvodu a snížení objemu tuku v těle
 • FDA za neinvazivní ošetření celulitidy
 • FDA za snížení obezity

Na jakém principu laserová liposukce Verjú funguje?

Verjú je nízkoúrovňový diodový laser, který současně vysílá šest paprsků zeleného laseru o vlnové délce 532 nm. Energie fotonů z laseru vybudí tělové buňky  a bezpečným způsobem uvolní mastné lipidy. Buňky se díky tomuto procesu svraští a zmenší svůj objem, takže dojde k redukci obvodu a projevu celilutidy. Část se využije a promění na energii a část se z těla vyloučí. 

Narozdíl od jiných postupů na redukci tuku a tvarování postavy se jedná o netermální laserovou technologii, která uvolňuje tukové lipidy z tukových buněk, aniž by došlo k zahřátí pokožky či zničení, poškození nebo narušení těchto buněk!

Ošetření rovněž stimuluje buňky, zlepšuje a zrychluje metabolismus, což přispívá k dalšímu úbytku hmotnosti a stabilnějším výsledkům.

Jak služba probíhá?

Náš salon si zakládá na tom, aby se u nás klient cítil komfortně, dosahoval nejlepších možných výsledků, a odcházel s maximální spokojeností. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s dostatečným časovým prostorem.  

Samotné proceduře předchází konzultace, zodpovězení dotazů, vyplnění krátkého dotazníku ohledně cílů klienta, tělesná analýza a vysvětlení, jak vše bude probíhat.  

Celková doba ošetření je 40 minut, kdy klient pohodlně leží na lehátku, a za poslechu relaxační hudby si užívá zcela bezbolestné péče.  

Laserem Verjú lze ošetřit jakoukoliv problematickou partii těla: pas, hýždě, stehna, kolena, lýtka, kotníky, hrudník, záda, paže či podbradek. 

Laser ERCHONIA® Verjú ™ je určen k použití jako neinvazivní dermatologické estetické ošetření.

Opravdu to funguje?

Ano, může se to zdát jako něco nepředstavitelného, jako pohádka O Červené Karkulce, nicméně klinické studie a výsledky klientů nelžou.

Klienti, jež absolvovali 10 ošetření v rámci klinických studií, ztratili v průměru 10 cm! Jelikož se jednalo o klinickou studii, žádný z klientů nebyl nucen k dodržování jakéhokoliv dietního programu či sportovním aktivitám.

Účinky a výhody Verjú

 • Úbytek tuku (včetně útrobního) s obvodovou redukcí
 • Eliminace výskytu celulitidy
 • Neinvazivní, bezpečné a bezbolestné ošetření bez nutnosti rekonvalescence
 • Zrychlení metabolismu
 • Nárůst energie
 • Efektivnější fungování tukových buněk
 • Rychlé a trvalé výsledky
 • Narozdíl od jiných postupů na redukci tuku a tvarování postavy se jedná o netermální laserovou technologii, která uvolňuje tukové lipidy z tukových buněk, aniž by došlo k jejich zničení či zahřátí pokožky

Proceduru se nedoporučuje aplikovat těhotným a kojícím ženám, lidem s kardiostimulátorem, nádorovým onemocněním a poruchami imunitního systému (HIV, AIDS).