O nás

Náš nově otevřený salon se specializuje na trvalé odstranění přebytečných tukových zásob a tvarování křivek těla pomocí nejmodernějších technologií na světě, které byly schváleny FDA a CE. 

Z námi dostupných zdrojů jsme jediní v Moravskoslezském kraji s revoluční technologií neinvazivní liposukce Verjú od společnosti Erchonia. Vyslyšeli jsme požadavky zákazníků na dostupnost této bezbolestné, rychlé a trvalé možnosti zbavit se přebytečných tukových zásob těla, a jako jedni z mála v celé České republice můžete tento blahodárný vliv na zlepšení postavy vyzkoušet přímo u nás! 

U každého klienta se zaměřujeme na to, aby se u nás cítil komfortně, a společně jsme dosáhli nejlepších možných výsledků. Rozumíme tomu, že v některých případech může klient přicházet s určitou dávkou obav či pochybností, avšak náš vyškolený tým odborníků se bude snažit tyto prvotní fáze pocitů při osobním jednání maximálně eliminovat. Zakládáme si na individuálním a komplexním přístupu ke každému klientovi, a to s dostatečnou časovou rezervou.

Nacházíme se přímo v centru Ostravy, na Masarykově náměstí. V nejbližším okolí naleznete dostatečné množství parkovacích míst pro Vaše maximální pohodlí, zároveň je salon dostupný velkým počtem prostředků městské hromadné dopravy (tramvaj, autobus, trolejbus). 

Našim cílem je spokojený klient se znatelnými výsledky. Věříme, že každý si zaslouží tu nejlepší péči a nadstandardní služby. Neváhejte tedy a obraťte se na náš vyškolený personál, jež Vám pomůže k vysněné postavě, již dnes.